A-DERMA EXOMEGA CONTROL Spray emolientowy 50ml

Spray emolient Exomega Control to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i atopowej ze skłonnością do swędzenia. Skóra atopowa często pokryta jest czerwonymi plamami, na których pojawiają się swędzące pęcherzyki. Natomiast skóra sucha objawia się uczuciem ściągnięcia, jest szorstka, oraz mogą towarzyszyć jej pęknięcia.

Spray emolient przeciwko swędzeniu zawiera składniki o następujących właściwościach:
ekstrakt z owsa, który działa przeciwświądowo oraz koi, regeneruje i zmiękcza skórę,niacynamid wykazuje przeciwzapalne właściwości, dzięki którym pomoże złagodzić zaczerwienienia skóry,masło shea i olej z wiesiołka dostarczają skórze kwasy tłuszczowe oraz sprawiają, że staje się ona odżywiona.
Preparat niemal natychmiast ogranicza dyskomfort skóry spowodowany jej przesuszeniem oraz niweluje potrzebę drapania. Spray A-Derma Exomega Control przeciwko drapaniu może być stosowany przez całą rodzinę, w tym u dzieci od 1 dnia życia na skórę twarzy i ciała. 97% składników sprayu jest pochodzenia naturalnego.

Water (Aqua), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin (gliceryna), Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Butyrospermum Parkii Butter) (masło shea), Niacinamide (niacynamid), Avena Sativa (Oat) Leaf/Stem Extract (Avena Sativa Leaf/Stem Extract)* (ekstrakt z owsa), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil (Oenothera Biennis Oil) (olej z wioesiołka), 10-Hydroxydecenoic Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Benzoic Acid, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Sorbic Acid, Tocopherol (witamina E), Tocopheryl Acetate (octan tokoferylu), Xanthan Gum,

*owies Rhealba® z upraw ekologicznych
Codzienna pielęgnacja skóry suchej i atopowej ze skłonnością do swędzenia.Spray emolient A-Derma może być stosowany przez całą rodzinę, również u dzieci od 1 dnia życia na skórę twarzy i ciała.Rozpyl spray w odległości 15 cm od skóry i rozsmaruj, co najmniej raz dziennie.Nie rozpylać w pobliżu oczu.Przed nałożeniem na twarz należy rozpylić produkt na dłoniach.

boswellia serrata
, berserk 2018 kiedy
, łódź lublin pks
, białko główny składnik włosów i paznokci