Horien Maxipack 360Ml + 120Ml

Zestaw Horien, Multi-Purpose Solution, Ultra Comfort, Maxipack, 360ml+120ml zawiera:
1. Płyn do soczewek Horien, Multi-Purpose Solution, Ultra Comfort, 360ml
2. Płyn do soczewek Horien, Multi-Purpose Solution, Ultra Comfort, 120ml
3. Pojemnik na soczewki

Płyn do soczewek Horien, Multi-Purpose Solution, Ultra Comfort:

Płyn Horien Multi-Purpose Solution Ultra Comfort przeznaczony do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych, w tym soczewek silikonowych-hydrożelowych.

Zastosowanie: czyszczenie, płukanie, dezynfekcja, nawilżanie, usuwanie protein, przechowywanie miękkich soczewek kontaktowych.

Sposób użycia: zanim dotkniesz soczewki, pamiętaj, aby umyć ręce i osuszyć je czystym ręcznikiem. Zaczynaj zawsze od tego samego oka, by nie pomylić soczewek. Otwórz pojemnik na soczewki. Wyjmij soczewkę i umieść ją na wewnętrznej części dłoni. Wlej co najmniej 3 krople płynu na tył i przód soczewki. Delikatnie pocieraj soczewkę, poruszając palcami w przód i w tył przez 10 sekund z każdej strony. Dokładnie spłucz soczewkę z obu stron, używając do tego płynu i przez cały czas delikatnie pocieraj soczewkę kciukiem i palcem wskazującym. Umieść soczewkę w pojemniku na soczewki i wypełnij komorę płynem Horien Ultra Comfort. Mocno przykręć zakrętkę. Powtórz wszystkie kroki, by wyczyścić drugą soczewkę. Zostaw soczewkę w pojemniku na co najmniej 6 godzin. Soczewki są teraz czyste i zdezynfekowane, więc możesz oraz razu je założyć.

Składniki: Poloxamer, Edetate disodium, Hydroxypropyl Methyl Celulose (HPMC), Glycerine, Boric acid, Borax, Sodium chloride, Potassium chloride, PHMB (0,00018%).

Ważne wskazówki:
Przechowuj w temperaturze 15-30°C, poza zasięgiem dzieci.
Chronić przed bezpośrednim działaniem świata słonecznego.

Ostrzeżenia: zużyj przed końcem terminu ważności. Nie używaj po upływie 3 miesięcy od pierwszego otwarcia. Zawsze stosuj się do wskazówek i rad podawanych przez specjalistę. Nie stosować w przypadku utraty sterylności lub uszkodzonego opakowania. Nie sterylizuj ponownie.

Dodatkowe informacje:
W zestawie pojemnik na soczewki.

Dystrybutor:
Horien Medical Sp. z o.o.
ul. Unii Europejskiej 4
86-050 Solec Kujawski

białko sklep
, www sklep polityka pl