FLAEM DocNeb

Wszechstronny inhalator
Nowoczesny inhalator Flaem DocNeb może być stosowany w leczeniu i profilaktyce chorób układu oddechowego zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zaspokoi oczekiwania rodzinny, oraz z powodzeniem może być używany w szpitalach, przychodniach itp.
Bogaty zestaw akcesoriów
Nebulizator RF6, Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Przewód powietrzny, Ustnik, końcówka do nosa oraz 2 filtry powietrza
Nebulizator RF6
Dwie prędkości nebulizacji

Tryb standardowy – nebulizacja z zamkniętą przykrywką zapewnia najskuteczniejsze dotarcie leku i minimalizuje jego stratę.
Tryb Szybki – nebulizacja z odkrytą przykrywką, zapewnia szybszą aplikację leku.

Specjalnie dla dzieci Nebulizator RF6 Basic2 nadaje się także do stosowania u dzieci dzięki systemowi zapobiegania rozlewaniu leku po przypadkowym przechyleniu, a nawet po obróceniu nebulizatora.

leclerc gazetka kielce
, fem wrocław