Sylimaryna Tabletki z Wadowic 30tabletek

Sylimaryna Tabletki z Wadowic to suplement diety, który dzięki swoim składnikom przeznaczony dla osób odczuwających dyskomfort trawienny.

Ostropest plamisty (Silybum marianum L.) wpływa na prawidłowe funkcjonowanie wątroby i utrzymanie oczyszczających funkcji fizjologicznych. Wykazuje działanie ochronne na wątrobę i wspomaga regenerację jej komórek.

Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki wspomagające funkcjonowanie wątroby.

Zalecane spożycie: pół tabletki dziennie.

Składniki: substancje wypełniające: celuloza; sorbitole; ekstrakt z ostropestu plamistego {Silybum marianum L.) standaryzowany na zawartość sylimaryny; substancje przeciwzbrylające: glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon; sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

1 tabletka zawiera: ekstrakt z ostropestu plamistego (Silybum marianum L.) 100mg, sylimaryna 70mg.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze

składników.

Ważne wskazówki:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Zrównoważony sposób żywienia prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Polski Lek

Chopina 10

34-100 Wadowice