Niacyna Witamina B3 Pp 500mg 120 kaps.

WISHNiacyna Witamina B3 (PP) 50mg Kwas Nikotynowy + Inulina 120 kapsułek Dla Wegan Innowacyjna receptura – nowoczesna formuła wyróżniająca się wśród innych produktów pod względem swojego składu. Mega dawka – Niacyna witamina B3 (PP) 50mg WISH Pharmaceutical® to suplement diety dostarczając aż 50 mg witaminy B3 w najbardziej przyswajalnej i aktywnej formie kwasu nikotynowego. Formuła wzbogacona dodatkowo o prebiotyk i aminokwas egzogenny. Brak sztucznych wypełniaczy – w składzie kapsułki nie występują substancje takie jak: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), wodorofosforan wapnia, ditlenek krzemu, celuloza mikrokrystaliczna. Polecana osobom: intensywnie trenującym sport, pracującym fizycznie, schorowanym, żyjącym w zanieczyszczonym środowisku. Produkt odpowiedni: dla wegan i wegetarian. NO GMO – produkt wolny od GMO 5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NIACYNĘ WITAMINĘ B3 (PP) 50mg FIRMY WISH PHARMACEUTICAL®: 1. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego2. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego3. Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych4. Pomaga zachować zdrowe włosy i skórę oraz utrzymać prawidłowy stan błony śluzowej5. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużeniaSkładniki: Inulina (korzeń cykorii), kapsułka (celuloza- składnik otoczki, barwnik – dwutlenek tytanu), L-leucyna (aminokwas egzogenny), witamina B3 (kwas nikotynowy) Sposób użycia: Jedną kapsułkę jeden raz dziennie, popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia Opakowanie: 120 kapsułek/42g masa netto Termin przydatności: 2 lata od daty produkcji Kraj pochodzenia: POLSKASuplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie lub chorób. Do diagnostyki lub leczenia należy skonsultować się z lekarzem. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby chore powinny skonsultować się z lekarzem przed zażyciem preparatu. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować, jeśli wewnętrzne uszczelnienie zostało uszkodzone. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

gemini przy agorze
, millennium blue city