FARMINA Maść nagietkowa na stany zapalne skóry 20g

Maść
20 g

LEK PRZECIWZAPALNY
Produkt leczniczy homeopatyczny, ze wskazaniami leczniczymi.

Skład: 20g maści zawiera 1,4g Calendula officinalis TM oraz 18,6g wazeliny białej.

Wskazania: stany zapalne skóry (w tym w lekkich wysypkach, niewielkich zadrapaniach skóry, po oparzeniach słonecznych, odmrożeniach).

Sposób użycia: zewnętrznie, na miejsca chorobowo zmienione nanieść cienką warstwę maści i delikatnie wcierać. Zabieg można powtarzać kilka razy dziennie.

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku uczulenia na wyciąg z nagietka lub nadwrażliwości na wazelinę.

Środki ostrożności dotyczące stosowania: w przypadku oparzeń słonecznych (promieniami UV) stosować po schłodzeniu oparzonej skóry. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Stosowanie u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących: w okresie ciąży nie zaleca się samodzielnego stosowania produktu. U dzieci i u kobiet w okresie karmienia piersią można stosować tylko małe ilości maści, w porozumieniu z lekarzem, na małe powierzchnie ciała.

Interakcje z innymi lekami i inne rodzaje interakcji: nie stwierdzono.

Działania niepożądane: brak doniesień o występowaniu działań niepożądanych.

Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza – OTC. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności.

tribuactiv
, chromium co to jest