Brak kategorii

Czym wyróżnia się dieta pudełkowa Olsztyn do LightDiet?

Myślisz o diecie pudełkowej, ale nie wybrałeś jeszcze cateringu dietetycznego? Mieszkasz w Olsztynie lub w okolicach? Zależy Ci na wysokiej jakości daniach i bezpłatnym dowozie posiłków pod wskazany adres? Zdecyduj się na ofertę cateringu LightDiet! Catering od kilkunastu lat prężnie działa na terenie całej Polski! Grono usatysfakcjonowanych klientów nieustannie się powiększa, bo posiłki są świeże, smaczne i różnorodne. A ceny bardzo przystępne Dieta pudełkowa Olsztyn dowożona jest codziennie w strefie bezpłatnych dostaw. Gdzie można sprawdzić swoją strefę? Na stronie stronie internetowej cateringu lightdiet.pl. Warto wspomnieć, że dostawy pakietów cateringowych są również realizowane poza strefą. Wtedy ceny za dowóz są zawsze obliczane  indywidualnie. 

Czy wybór idealnie dopasowanej diety jest możliwy?

Dieta pudełkowa Olsztyn jest zawsze indywidualnie dopasowana do preferencji żywieniowych klienta. Wybierz dietę swoich marzeń, a poczujesz się zdrowo! Podczas rozmowy telefonicznej dietetyk wraz z rozmówcą oblicza dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Kaloryczność ustala się na podstawie wieku, wagi, charakteru wykonywanej pracy, aktywności fizycznej lub jej braku, preferencji żywieniowych, alergii i nietolerancji pokarmowych. Catering LightDiet oferuje bardzo zróżnicowane diety pudełkowe na terenie niemalże całej Polski. Jadłospisy i posiłki powstają w oparciu o wiedzę i doświadczenie najlepszych dietetyków oraz kucharzy. Posiłki tworzone są na świeżo, codziennie rano, tak aby mogły dotrzeć do klientów, zachowując swoje najlepsze walory smakowe i wartości odzywcze.

W trosce o spełnienie oczekiwań klienta oferta LightDiet nieustannie się powiększa. W ofercie znajdziecie dietę wegetariańską, wegetariańską z rybami, wegańską, dietę sportową, standardową, bez glutenu i laktozy, bez glutenu, bez laktozy, bez nabiału, ketogeniczną, o niskim indeksie gliekmicznym i wiele innych. Każda jest dostępna w różnej kaloryczności.