Zdrowie

e-okularnicy.pl — Twój najlepszy wybór, jeśli chodzi o oprawki, soczewki czy okulary!    

Dlaczego warto zdecydować się na soczewki Essilor?  

Jednak zacznijmy od samego początku. Czym tak naprawdę są soczewki fotochromowe? Jest to najbardziej znana odmiana szkieł korekcyjnych, które zarówno chronią wzrok przed słońcem, promieniowaniem UV, jak i przed światłem niebieskim. Soczewki Essilor wyróżniają się na tle innych tego typu produktów wysoką jakością i trwałością, są mało podatne na zabrudzenia oraz bardzo szybko odparowują. Soczewki Essilor są wygodnym sposobem ochrony oczu przed promieniami słonecznymi i zbyt jasnym światłem, a także zapewniają optymalny komfort widzenia, bez konieczności noszenia ze sobą okularów przeciwsłonecznych.  

Fotochromowe soczewki Essilor Orma 1.5 Transitions 8 generacji!  

Fotochromowe soczewki Essilor standardowej grubości, z niezwykle łatwą w czyszczeniu powłoką antyrefleksyjną Crizal Easy PRO zapewniają: intensywne zabarwienie na słońcu, wysoką estetykę — przejrzyste w pomieszczeniach, brak widocznego zabarwienia, właściwe postrzeganie barw otoczenia, doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV i olśnieniem słonecznym, krótki czas zaciemniania się i rozjaśniania oraz jakość technologii Transitions i wyjątkową odporność na zabrudzenia powłok Crizal w parze z atrakcyjną ceną.  

JZO — fotochromowe soczewki do okularów korekcyjnych Izoplast 150 Transitions XTRACTIVE EyeDrive  

Ten typ soczewek JZO przeznaczony jest do opraw sportowych (profilowanych) oraz wysokich korekcji „recepturowych”, wprost perfekcyjne dla kierowców. Transitions XTRACTIVE to specjalna technologia fotochromowa, która uaktywnia się również za szybą samochodową oraz dostosowuje się do promieni UV i światła widzialnego. Soczewki JZO Transitions XTRACTIVE są przejrzyste w pomieszczeniach i ciemne na zewnątrz, a to wszystko dla dodatkowej ochrony przed rażącym światłem słonecznym. Ich cena obejmuje montaż 2 sztuk przy zakupie opraw w sklepie internetowym e-okularnicy.pl.