Dzień Kobiet

Image

Z okazji  Dnia Kobiet- Dziewczynek dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, konkurencjach sportowych oraz zabawach z chustą animacyjną .Na zakończenie na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek, dodatkowo każda dziewczynka otrzymała odznakę Super Dziewczynki, serduszkowe lizaki i bukiet życzeń.

Rodzice!

Image

W związku z epidemią koronawirusa nauczyciele przeprowadzili rozmowy z dziećmi na temat przestrzegania podstawowych zasad higieny, w tym np. częstego mycia rak z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania. Koronawirus przenosi się drogą kropelkową, w związku z tym prosimy, aby Rodzice dzieci, które są chore lub przeziębione,  w żadnym wypadku nie posyłali  ich do przedszkola.