Akcja charytatywna

Image

  Drodzy Rodzice

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy w naszej placówce   akcję charytatywną pomagającą podopiecznym DPS-u w Głogowie. Chcieliśmy sprawić niespodziankę i wnieść odrobinę przedświątecznej radości.  Jak zwykle mogliśmy liczyć na Państwa gorące serca. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, pamiętajmy, dobro wraca.

Ogłoszenie

Image

SZANOWNI RODZICE

w dniu 24 grudnia (Wigilia) oraz 31 grudnia 2020r. (Sylwester)

decyzją Pana Prezydenta Miasta czas pracy przedszkola

ulega skróceniu do godz. 14.00.

Zgodnie ze Statutem PP7 (§ 11, ust.6), aby przedszkole mogło pracować musi być co najmniej 10 dzieci zgłoszonych. Rodzice, którzy zapiszą dziecko do przedszkola na w/w dni i nie przyprowadzą je do placówki ponoszą pełne  koszty  wyżywienia.

Podziękowania….

Image

Fundacja Owoc Głogu doceniała trud naszych koleżanek biorących udział w akcji szycia maseczek. Również  przyłączamy się do podziękowań, jesteśmy pełni podziwu i wdzięczności za okazane wielkie serce.

 

Dzień Kobiet

Image

Z okazji  Dnia Kobiet- Dziewczynek dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, konkurencjach sportowych oraz zabawach z chustą animacyjną .Na zakończenie na wszystkie dzieci czekał słodki poczęstunek, dodatkowo każda dziewczynka otrzymała odznakę Super Dziewczynki, serduszkowe lizaki i bukiet życzeń.

Rodzice!

Image

W związku z epidemią koronawirusa nauczyciele przeprowadzili rozmowy z dziećmi na temat przestrzegania podstawowych zasad higieny, w tym np. częstego mycia rak z użyciem ciepłej wody i mydła oraz ochrony podczas kaszlu i kichania. Koronawirus przenosi się drogą kropelkową, w związku z tym prosimy, aby Rodzice dzieci, które są chore lub przeziębione,  w żadnym wypadku nie posyłali  ich do przedszkola.