Koncert muzyczny

Video

Ostatni  już w tym roku szkolnym koncert Lubuskiego Biura Koncertowego „Orfeusz” z cyklu  „W krainie Pani Muzyki” pt. „Wielka draka w gitarowej rodzinie”przeniósł nas do świata muzyki gitarowej. Poznaliśmy rodzaje gitar- akustyczna, klasyczna; ich wygląd, sposób gry na instrumencie. Mieliśmy okazję posłuchać a nawet potańczyć przy muzyce.

Koncert muzyczny

Video

Kolejny koncert Lubuskiego Biura Koncertowego „Orfeusz” z cyklu  „W krainie Pani Muzyki” okazał się równie ciekawy jak poprzednie. Tra ta ta co tak głośno gra czyli o saxhornie i helikonie – tym razem wróżka Wiolinka przenosi nas w zaczarowany świat muzyki, gdzie poznajemy instrumenty dęte: trąbkę, saxhorn i helikon. Dźwięki  instrumentów przenoszą nas w kosmos, do królewskiego pałacu, a nawet na dziki zachód. Nie obyło się również bez zabawy przy muzyce.

Pasowanie MYSZKI

Video

15 listopada 2017 roku w grupie czterolatki „Myszki” odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka. W uroczystości wzięli udział rodzice i dziadkowie którzy mieli okazję obejrzeć program artystyczny. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce oraz piosenki w języku angielskim. Występ dzieci był pierwszym egzaminem w ich przedszkolnym życiu. Program wszystkim bardzo się podobał i był dowodem na to, że dzieci zasługują na miano przedszkolaków.