Finanse

Ubezpieczenie samochodowe – porównywarka 

Będąc posiadaczem pojazdu osobowego, musimy zdecydować się na wykupienie OC. Istnieje jeszcze ubezpieczenie AC, które jest opcją dodatkową i w przeciwieństwie do OC nie jest obowiązkowa, natomiast warto je mieć z uwagi na zapewnienie sobie zaplecza finansowego w przypadku wypadku lub kradzieży auta. AC chroni nie tylko przed szkodami spowodowanymi przez osoby trzecie, ale również za te, które powodujemy sami. Jak wybrać najkorzystniejszą finansowo ofertę, która zapewni wysoką jakość podczas swojej przydatności, a jednocześnie nie obciąży naszego portfela? Wystarczy skorzystać z porównywarki ubezpieczeń samochodowych. Po wprowadzeniu odpowiednich parametrów możemy dokonać wyboru najdogodniejszej opcji ubezpieczeniowej na rynku, dostosowanej do naszych potrzeb i portfela. Porównywarka ubezpieczeń jest całkowicie bezpłatna i dostępna dla wszystkich, dlatego można skorzystać z niej w każdej chwili. To prywatny doradca w kwestii ubezpieczeń, którego możemy zabrać ze sobą wszędzie!

Czy można dokonać zakupu AC bez OC?

Istnieje taka możliwość, jednak każde towarzystwo ubezpieczeniowe stosuje co do tego inne zasady, dlatego warto skontaktować się celem ustalenia, na jakich warunkach może się to odbyć. W drugą stronę jednakże nie ma problemu, jeśli posiadamy samo OC, wykupienie auto casco jest absolutnie bezproblemowe.

Kalkulator CUK ubezpieczenia

Chcesz zadać dodatkowe pytania dotyczące ubezpieczeń, porównywarki bądź innego aspektu związanego z branżą ubezpieczeniową? Skontaktuj się pod numerem: 22-330-03-00 lub zamów rozmowę z konsultantem, który chętnie odpowie na wszystkie zadane pytania i służy pomocą każdemu. Należy również podkreślić, że zakupu odpowiedniego ubezpieczenia można dokonać podczas rozmowy telefonicznej z infolinią, jak również w placówkach CUK na terenie całej Polski. Nie martw się o bezpieczeństwo swoich danych, zapewniamy, że stosujemy masę zabezpieczeń, które sprawiają, że dane naszych klientów są całkowicie bezpieczne.