Gofarm Hydromarin Baby spray do nosa 30ml

Hydromarin baby spray do nosa jest izotonicznym roztworem soli morskiej przeznaczonym do codzienej higieny, oczyszczania i nawilżania nosa. Przeznaczony zarówno dla dzieci już od 6. miesiąca życia jak i dla osób dorosłych. Można go stosować pomocniczo w czasie nieżytu nosa, zapalenia zatok oraz kataru siennego. Spray działa łagodząco w przypadku podrażnienia śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii.
Właściwości
Hydromarin baby jest izotonicznym roztworem soli morskiej, który jest bezpieczny zarówno dla niemowlat, dzieci jak i osób dorosłych. Bazuje na naturalnej soli morskiej Gulf Stream Sea Water wraz z cennymi minerałami. Sól zawarta w wodzie morskiej rozrzedza gęstą wydzielinę przynosząc ulgę śluzówce nosa np. w przebiegu przeziębienia. Wypłukuje z nosa kurz i alergeny oraz ułatwia swobodne oddychanie. Regularne stosowanie wyrobu Hydromarin baby pomaga poprawić nawilżenie śluzówki nosa, a to przekłada się na przeciwdziałanie infekcjom bakteryjnym i wirusowym oraz alergiom.

baton proteinowy
, bez czarny sok
, suple shop tychy
, ręcznik 50×100