PIC THERMOGEL-10CMX26CM , ZE SPECJALNYM BEZPIECZNYM POKRYCIEM I PASKIEM/

Kompres żelowy wielokrotnego użytku do terapii ciepłem lub zimnem.

Zastosowanie:
Terapia zimnem – ulga przy mniejszych stanach zapalnych (np.: ból zęba), stłuczeniach i urazach (naciągnięte mięśnie, zwichnięcia, nadwyrężenia), oparzeniach, nierozległych zapaleniach skóry. Odpowiednia także na oparzenia przez meduzy, pokrzywy, ugryzienia owadów i podobne podrażnienia (szybkie schłodzenie tkanek skóry zmniejsza przepływ krwi, co ogranicza rozchodzenie się alergenu w organizmie) oraz na oparzenia słoneczne.
Najlepiej trzymać kompres stale w zamrażalniku, żeby zawsze mieć go pod ręką, gotowy do użycia.

Terapia ciepłem – ulga w bólach lędźwiowych, rwie kulszowej, bólach mięśni, bólach brzucha (włącznie z bólem spowodowanym złym trawieniem), przy zesztywnieniu stawów, a także w bólach reumatycznych.
Sposób użycia:

włóż do gorącej wody albo zanurzony w naczyniu z wodą do kuchenki mikrofalowej, aby uzyskać okład ciepły. Włóż do zamrażalnika przez minimum 2 minuty, aby uzyskać okład zimny.

Ważne wskazówki:
Produkt nie może być używany przez dzieci lub osoby niepełnosprawne, bez nadzoru lekarza.Jeżeli zawartość kompresu wejdzie w kontakt ze skórą, należy obficie przemyć woda. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła oraz chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Różne modele do wyboru:

Thermogel PIC – 10×10 /ze specjalnym bezpiecznym pokryciem/Thermogel PIC – 10×26 basicThermogel PIC -10×26 /ze specjalnym bezpiecznym pokryciem i paskiem/Thermogel PIC – 20×30 /z pokrowcem i paskami/Thermogel PIC – 17×30 na kolana /ze specjalnym bezpiecznym pokryciem i paskiem/SKU: TOW007342BLOZ 7: 9051775Kategoria SAP: Materiały opatrunkoweIlość w opakowaniu: 1 sztukaMarka: PICRozmiar / Dawka: 10cmx26cm | ze specjalnym bezpiecznym pokryciem i paskiem/Stawka podatku: VAT 8%

hydrolizaty białkowe
, olimp odzywki