Bioenergoterapia

Oddech Kwantowy – transformuj swoje życie przez świadomy i uważny oddech!

Oddech Kwantowy to klucz, który otwiera przed nami możliwość korzystania z niezwykłego Kosmicznego Oddechu. Warto wspomnieć, że istnieje wiele wersji tej praktyki, jednak żadna z nich nie może zaistnieć bez samej Inicjacji, którą prowadzi sam Bóg. Jej głównym celem jest zasilenie wszystkich ciał istoty ludzkiej z jednego źródła. Człowiek o obudzonej świadomości duchowej, inaczej Biały Jogin, potrafi uruchomić Kosmiczny Oddech w 10 wymiarach, podczas gdy Złoty Jogin, czyli Syn Boży, osiąga nawet 12 wymiarów. Zbigniew Jan Popko, mając jedynie 11 lat, potrafił uruchomić Kwantowy Oddech w 8 wymiarach, natomiast po latach doświadczeń osiąga już 12 wymiarów.

Zagłęb się w oddechu kwantowym i odkryj nowe wymiary wewnętrznej równowagi i spokoju

Uzdrawianie na odległość może być naprawdę niezwykłą metodą naprawy naszego całego życia. Dzięki praktyce Oddechu Kwantowego możesz osiągnąć uzdrowienie na wielu poziomach: odzyskanie zdrowia i dobrej kondycji fizycznej – Oddech Kwantowy przyczynia się do eliminacji dolegliwości i przywraca równowagę w organizmie. Poprawienie stanu psychicznego i emocjonalnego. Umożliwia Ci wprowadzanie zmian w przestrzeni życiowej, dzięki czemu możesz zrealizować dodatkowe cele i przywrócić harmonię w swoim otoczeniu. Na koniec otworzysz się na różnego rodzaju podróże astralne oraz odblokujesz zdolności jasnowidzenia i jasnoczucia.

Osiągnij harmonię i obfitość poprzez poprawną i odpowiednią praktykę oddechu kwantowego!

Oddech Kwantowy pomoże Ci osiągnąć harmonię i obfitość w Twoim życiu! Zbigniew Jan Popko, jako dyplomowany mistrz bioenergoterapii, oferuje usługi uzdrawiania ciała, duszy oraz egzystencjalnej przestrzeni. Specjalnie dla wszystkich zainteresowanych na kanale na YouTube POPKO TV: Zdrowie i Sukces odbywają się cyklicznie we wtorki o godzinie 19:00 sesje bioterapeutyczne. Jeżeli chcesz skorzystać z usług uzdrawiania na odległość, to zapisz się za pośrednictwem sklepu internetowego.